BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 14257360
nr 1425 7360
Bordslampfot
nysilver. Höjd: 45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:02:12
100 kr
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.